Listopad

Listopad přinesl do naší třídy spoustu učení, ale i zábavy. Nejen, že jsme se dozvěděli a naučili spoustu nových věcí, ale užili jsme si i spoustu zábavy. Zkraje měsíce jsme ještě jednou před zimou navštívili Apolenku a pozorovali a nakrmili tamní zvířata. Nejvíce se nám líbily zvědavé lamy. Proběhl i "Bramborový týden", kdy jsme z brambor tvořili různé výrobky. V rámci projektového dne na téma finanční gramotnost jsme počítali a třídili peníze a hráli si na obchod. Do konce měsíce jsme ještě stihli besedu na téma "Jak se žije v lese", navštívila nás pracovnice ze záchranné stanice pro zvířata v Pasíčkách a povídala nám o záchraně nemocných zvířátek. Na konci měsíce jsme ještě zhlédli divadelní představení o Emilu Holubovi a jeho afrických dobrodružstvích. Měsíc listopad ukončila první adventní neděle.

Mgr. Světlana Pavelková